Bylo to namáhavé, ale podařilo se

Máte podobnou zkušenost?

Přežili jste vlastní pád na dno, a teď se daří lépe, nebo dokonce výtečně? Jak vy jste to dokázali, co vám hrálo do karet a naopak jaké bludné kořeny jste museli překročit? Lze to alespoň trochu zobecnit tak, aby to pomohlo těm méně šťastným?

Možná nesouhlasíte s tím, co jsem zatím napsal. Můj pohled je nutně subjektivní, není to nějaká 'obecná pravda' - jak by mohla být. Vidíte-li věc jinak, je to rovněž mimořádně důležité. Možných cest z krizové ekonomicko-pracovní situace je doufám více. Možná byste rádi něco doplnili, upřesnili, i to je skvělé. Cokoli. Místa je tu dost.

Možná vám někdo pomohl a v duchu myšlenky 'pošli to dál' jste nakloněni (chápu, že velmi obezřetně) podat pomocnou ruku či naslouchat. Nebo máte konkrétní nápad, jehož realizace by byla nápomocná lidem v nouzi.

Napište, chcete-li. Budete-li si přát svůj příběh zveřejnit, dejte to prosím v emailu zřetelně najevo. Prosím rozvažte, jak moc obnažit svou vlastní identitu. Je to jen na vás. Texty určené ke zveřejnění na tomto webu nebudu redakčně upravovat (pokud mě o to nepožádáte).

Vaši emailovou adresu (natož jméno) nikdy nezveřejním ani ji nebudu ukládat do databáze webu. Jedině kdyby to bylo Vaším výslovným přáním.